Телепрограма на сьогодні, 4 липня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
20:15 "Вечірній квартал".
22:00 "Українські сенсації".
23:10 "Світське життя з Катериною Осадчою".
СТБ
19:00 "МастерШеф. Професіонали", 2 сезон, 19 еп.
21:40 "Хата на тата", 7 сезон, 13 еп.
ICTV
21:10 Х/ф "Повернення Супермена".
0:05 Х/ф "Два дні у долині".
Новий канал
21:00 Х/ф "Аліса в Задзеркаллі".
23:25 Х/ф "Залізний лицар".
2+2
21:25 Х/ф "Закляті вороги".
23:00 Х/ф "Бейтаун поза законом".
К1
19:00 "Орел і Решка. Перезавантаження".
0:00 Х/ф "Зломники сердець".
ТЕТ
21:15 Сімейка У.
21:45 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
22:20 Ігри приколів, 4 сезон, 16 еп.
23:20 Країна У.
НТН
21:10 Х/ф "Закони привабливості".
22:55 Х/ф "Мотель".
Інтер
20:30 Т/с "Пристрасті по Зінаїді", 3 і 4 с.
22:40 Прем'єра. "Концерт Дімаша".
0:30 Х/ф "Осінні клопоти".
К2
19:50 Дачна відповідь.
23:30 Корисні поради.
Малятко ТV
21:25 М/с "Лисеня Пабло".
21:35 М/с "Монстри і пірати".
21:55 М/с "Пінгвін Джаспер".
22:00 М/с "Лисеня Пабло".
22:10 М/с "Монстри і пірати".
22:30 М/с "Пінгвін Джаспер".
22:35 М/с "Лисеня Пабло".
22:40 М/с "Монстри і пірати".
23:00 М/с "Пінгвін Джаспер".
23:05 М/с "Лисеня Пабло".
23:15 М/с "Монстри і пірати".
23:35 М/с "Пінгвін Джаспер".
23:40 М/с "Лисеня Пабло".
0:00 М/с "Рівень Маркуса".
Прямий
21:30 "П'ята колонка".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Владахохотала".
23:30 Повтори.
UA: ПЕРШИЙ
21:20 Д/с "Супервідчуття".
22:00 Х/ф "Джо".
0:05 Новини.
0:30 Святі та грішні.
Піксель
21:10 М/с "Смішарики".
21:40 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:40 Улюблені мультфільми.
Fox Life
21:25 Х/ф "Стать счастливым".
23:05 Х/ф "Девушка в книге".
0:25 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 5 с. "Ангел на каждый день".
ТРК Київ
21:20 Х/ф "Там, де серце", 1 ч.
22:55 "Українська Національна Лотерея".
23:00 Х/ф "Там, де серце", 2 ч.
23:20 "Тижневик регіони".
23:40 Д/с "Цивілізація Incognita".
Nickеlodeon
21:30 Т/с "Ох уж этот папа", 1 сезон, 13 с. "Ох уж эта свадьба".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 86 с. "Чудо-команда / Только в экстренном случае".
22:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 25 с. "Смертельный прыжок тунца: Фредди, Джейд, Робби - часть 2".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 100 с. "Стэнли С. Квадратные Штаны".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 101 с. "Дом мечты".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 101 с. "Дорога крабсбургера".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 102 с. "Непослушный ученик".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 153 с. "Фее-рическая жадность".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 116 с. "Лучший повар в мире".
23:50 М/с "Волшебные покровители", 116 с. "Битва кулинаров".
0:05 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 2 с. "Прикрой меня".
0:25 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 3 с. "История про нас (но больше про меня)".